Cvičení aikido a práce v Těchonicích

Osm členů našeho klubu (Vanda, Martin, Maruška, Rasťo, Ingrid, Kamča, Luboš a Jakub) zanechalo v pátek své domovy napospas kočkám a vydalo se strávit víkend v Těchonicích – částečně cvičením a částečně prací pro o.s. Vaváky (schválně jestli jste už viděli hezčí ovčí web). Takže ve zkratce:

Pátek

Prší. Vyjíždíme. Prší. Jakub přestavuje své multifunkčí auto na návsi v Těchonicích na malý kempový komplex, což zprvu domorodce uvádí v omyl, že se na ně rozpomněla nějaká politická strana a chce jim prezentovat svůj volební program. Jakub neprezentuje nic, jen vaří polévku z dýně a z řas.
Prší. Chceme jít cvičit do stodoly. Stodola je zavřená. Přestane pršet a už nezaprší.
Cvičíme na návsi. Povídání s Jirkou Korešem (nejen) o o.s. Vaváky.

Sobota

Cvičení, snídaně a… práce. Cestou k úvozu, který máme vyčistit od pozůstatků křoviska nás Jirka seznamuje se svým stádem ovcí. Koukají na nás jako my na ně.
Úvoz. Základní poznatek: kořen není Uke. Neútočí. Klade jen kvalitní pasivní odpor. Stojí v hanmi – ale pěkných pár centimetrů pod zemí. Používáme zbraně (nůžky, pila) a hrubou sílu. Učíme se nadávky v norštině. Dopujeme se medoládou. A postupně vítězíme. Obědovečeře. Cvičení.

Neděle

Spíííííííme. Cvičení. Sluníčko! Procházka. Návštěva fary. A hurá domů.
Za kočkami.

(Text Kamila a fotky Martin.)

Aikido Praha Vinohrady: Cvičení aikido a práce v Těchonicích Aikido Praha Vinohrady: Cvičení aikido a práce v Těchonicích Aikido Praha Vinohrady: Cvičení aikido a práce v Těchonicích Aikido Praha Vinohrady: Cvičení aikido a práce v Těchonicích Aikido Praha Vinohrady: Cvičení aikido a práce v Těchonicích Aikido Praha Vinohrady: Cvičení aikido a práce v Těchonicích Aikido Praha Vinohrady: Cvičení aikido a práce v Těchonicích Aikido Praha Vinohrady: Cvičení aikido a práce v Těchonicích Aikido Praha Vinohrady: Cvičení aikido a práce v Těchonicích Aikido Praha Vinohrady: Cvičení aikido a práce v Těchonicích Aikido Praha Vinohrady: Cvičení aikido a práce v Těchonicích Aikido Praha Vinohrady: Cvičení aikido a práce v Těchonicích Aikido Praha Vinohrady: Cvičení aikido a práce v Těchonicích Aikido Praha Vinohrady: Cvičení aikido a práce v Těchonicích Aikido Praha Vinohrady: Cvičení aikido a práce v Těchonicích Aikido Praha Vinohrady: Cvičení aikido a práce v Těchonicích Aikido Praha Vinohrady: Cvičení aikido a práce v Těchonicích Aikido Praha Vinohrady: Cvičení aikido a práce v Těchonicích Aikido Praha Vinohrady: Cvičení aikido a práce v Těchonicích Aikido Praha Vinohrady: Cvičení aikido a práce v Těchonicích Aikido Praha Vinohrady: Cvičení aikido a práce v Těchonicích Aikido Praha Vinohrady: Cvičení aikido a práce v Těchonicích Aikido Praha Vinohrady: Cvičení aikido a práce v Těchonicích Aikido Praha Vinohrady: Cvičení aikido a práce v Těchonicích Aikido Praha Vinohrady: Cvičení aikido a práce v Těchonicích Aikido Praha Vinohrady: Cvičení aikido a práce v Těchonicích Aikido Praha Vinohrady: Cvičení aikido a práce v Těchonicích
Zpět na seznam akcí

Motto

Mnoho lidí hledá způsob, jak stát
vzpřímeně a na vlastních nohách,
jak se svobodně pohybovat,
být vnitřně vyrovnaný a komunikovat
s ostatními otevřeně a bez strachu.
Jak být víc člověkem.

Je mnoho cest tímto směrem –
my vám nabízíme aikido.

Nábor

 • nábor probíhá celoročně
 • zvláštní hodiny pro začátečníky
 • aikido je vhodné pro muže i ženy
 • potřebujete pouze tepláky a triko
 • první hodina zdarma
 • nízká cena pro studenty
 • cvičí u nás také děti a mládež

Více o náboru / Rozvrh

Kde nás najdete

Facebook Aikido Praha Vinohrady Youtube Aikido Praha Vinohrady
 • Večerní tréninky dospělých:
 • Sokol Vinohrady, Polská 1a, Praha 2
 • Rána a poledne, děti a mládež:
 • Prostor 8, Šmilovského 8, Praha 2
 • Kontakt a informace:
 • e-mail:
 • telefony a další

Mapa a dopravní informace